Podvádí mi tátu, tak jsem začla dělat naschváli

22. července 2016 v 22:54 |  Tenkrát na dovolenke
Tenkrát na dovolenke,keď mi mohlo byť tak 10 rokov začla moja mama cigať s jiným chlapom vo stanu.Oh bože :D mě ta slovenština tak nejde :DD

Když jsme se před pár lety vraceli z dovolené společně s mojí "mámou",ségrou a jejím chlapem na píchání o nocích,měla jsem zvláštní pocit. A taky do krve spálená ramena.

Jasně. Pocitovala jsem,že něco není v pořádku. Bylo mi 10 a ona se líbala s nějakým chlapem,který díky bohu nebyl můj táta.

Nenáviděla jsem ho.

Vypadal vážně jako seschlá mořská okurka a jmenoval se Zdeněk. Odporné to jméno.
Když někde měl peněženku,schválně jsem mu ji schovávala. Vydupala jsem si schválně to nejdražší jídlo a on mi ho musel koupit,abych nepráskla tátovi,že se líbá s jeho tenkrát ještě ženou. A poslední den, když jsem na něj byla úplně naštvaná a chtěla jsem mu za každou cenu udělat naschvál,tak jsem praskla obsluze, když kradl ty papírové tácky pod pivo. To vim, ze jsem za to dostala dobrou vypalovačku :D

Tohle ale ještě šlo.
Na dovolený ve Vranově nad Dyjí si však koupil nějaké skleničky jako suvenýr a já mu je před ním vyhodila do popelnice na sklo. To byla pro něj ta největší kapka a začal si na mě vymejšlet kde jakou kokotinu a že byl závislej nikotinu,na to nikdo nebral zřetel.
Byl to idiot a ta kráva mu uvěřila.


"Jenže já bych cizímu člověku neublížila" říkala jsem důvěryhodně se slzami v očích,když jsem mu z mikiny potahovala papírovou stovku.

Za tohle všechno mě a sěvře kupovali v jedné restauracče vodu s citrónem, co chutnala jako nepřefiltrovaný spocený fusekle.

Když jsme ho viděli naposledy,tak mi na rozloučenou nedal krabičku s jídlem jako správnej džentlmen,ale místo toho mi daroval slova plná emocí ,radostia vsteku.
Podal mi ruku, potřásl s ní se slovy "Už tě nikdy nehci vidět". Bylo to vlastně nejmilejší slova,která jsem od něj mohla slyšet.


Abych byla opravdová hvězda,musela jsem všechno dotáhnout do konce. Šla jsem za tátou a s radostí mu povedela,že tam "máma" byla s cizím chlapem a že se libali.
Táta z toho byl v troskách a přišlo na výslech,kterej jsem nesnášela . Řekla jsem mu všechno co jsem věděla i pro mě nepodstatnou věc - že se drželi za ruce.

Jenže pro tátu to důležitý bylo. Ptal se mě jak a kam všude tak chodili a mě to přišlo jako blbost a nechápala jsem proč se mě na to ptá. Teď tomu už logicky rozumím xD.

Pak táta švihnul s tou lacinou děvou o zem a ptal se jí. Nějak si to už do podrobna nepamatuju,jen že se jí ptal jestli spolu píchali.
Prej: "Sex byl?" -"Jen jednou". Tojo xD to vím že dostala takový pěstí xDD
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 uhuzcegep uhuzcegep | E-mail | 31. července 2018 v 3:46 | Reagovat

http:/// - .ankor <a href="http:///">.ankor</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Postavy:
VENDULA: vlastní tvorba
JIŘIN: zdroj: http://zelda1000.deviantart.com/art/Coolest-Sea-cucumber-104689553