Jak jsem začala kouřit (ptáky xD)

23. ledna 2016 v 12:34 | *K |  We (:
Zdarec!!
Dneska je leden. Leden - můj oblíbený měsíc. Mám ho ráda,prptože se v tento měsíc dá lecos změnit. Víc inspirace pro nový začázek

Jelikož jsem už nějaký ten pátek v nové škole (asi tak od 1.Září xDDD) tak vám budu přinášet novinky z úžasného života středoškolačky. A nebo možná ne.
Radši si rozklikněte celý článek :)

No.... nevím jak vy,ale já jsem se už nějakou dobu držím toho,že by se mělo zkusit všechno. Jak sex s holkou,tak tráva, šílený účes, začít poslouchat metal, vyžrat babičce celou ledničku ..... a v neposlední řadě začít kouřit obyčejný cigára. Ale jak jsem se k tomu dopracovala??


1) Mám se na hovno
I tohle může být důvod,aby jste začali něco, čeho později můžete i litovat. Zde je váš hlas rozhodující. Můžete si zatím dělat co chcete a máte vše ve svých rukách. Záleží jen na vás jak se tomu podřídíte.
...
Kamarádka u sebe nosí zapalovač jen tak. Prostě aby mohla kuřákům poskytnout takovou tu "první pomoc",jak jsme tomu říkali. Vzala si papírek od autobusu,dala do ruličky a zapálila. Vypadalo to jak cigáro,tak mě napadlo,že jelikož moji i její rodiče kouřejí tak že by jsme doma mohli "čorkat" dutinky a plnit je střeba suchou trávou a chodit s tím a mít to zapálený. Aby jsme vypadali "drsně".


2) Skvělý nápad
Pokud jste ještě malý,nebo se na to nějak cítíte,tak NIKDY nepodceňujte svojí fantazii.
...
Ona souhlasila a řekla mi,že její sestřenice,když ji došli "cíga",tak si dávala 'první pomoc' čajem. Normálně hulila čaj. Fuj :D


3) Realizace
Pokud svůj plán nezrealizujete,nikdy se nedozvíte,jestli to vyjde. Kdyžtak se poblijete a poserete ale budete vědět,že to není nic pro vás.
...
Tak jsme se domluvili,že začneme hulot čaj. "Cíga" neee. ... smrděj a tak.. Doslova nás provokovalo to,že jsme to museli zapalovat každou chvilku xD. Ale co na tom. Chtěli jsme bejt "drsný" ne??
Jinak to nemá žádnou chuť,ale hezky to voní xD. Zapalování jsme si to každý den po dobu asi deseti dní. Až přišla kamarádka ze základky a zeptala se nás proč nekouříme normální cigára.


4) Vymyšlená storka
Pokud chcete aby jste byli 'zajímavější 'tak si svojí storku o začátcích trošku "okořeňte".
...
Jednoho dne hrozně mrzlo a pršelo a aby toho neštěstí nebylo málo,tak nám ještě ujel autobus a kamarádka musela koupit chleba xD. Tak jsme se u penny zeptali jednoho typka na cígo. On nám dal a byl u toho hrozně vysmátej. Šli jsme na autobus parkem a jelikož bylo čestvě po dešti tak všude bylo bláto,bahno a samá kaluž. (Kaluš? )... Bylo to naše úplně první cígo tak me bylo teplo,najednou zima,pak jsem se hrozně potoka a byla mi nezkutečná kosa. Myslela jsem si,že se vymelu na každým rohu. Nemohla jsem vůbec udržet rovnováhu. A byla jsem hrozně vysmátá. Ale ne jako předtím. Jaksi mě to utlumilo. Tak jsme si to s kamarádkou okorenili,že to byla tráva xD Od té doby jsme kouřili každý den. Né moc. Nikdy jsem si na tom nechtěla vypěstovat nějakou tu závislost. Byla jsem připravená kdykoli přestat. Dneska to je už víc jak měsíc. Celou dobu jsem si myslela,že to vydrží dýl. Ale pořád když si dám cigáro tak je mi z toho blbě. Točí se mi hlava,leze mi mrá po zádech a bez pití mám pocit,že ze sebou jebnu.

Katchka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mykolas Caine Mykolas Caine | 23. ledna 2016 v 12:42 | Reagovat

Proísm nestrkejte nesouvisející články do rubriky Téma Týdne, tato rubrika slouží ke psaní článků na vybrané téma a ne k vaší reklamně, kdyby to tak dělal každý byl by s toho nepoužitelný chos. Díky.

2 Wendy Wendy | Web | 23. ledna 2016 v 13:16 | Reagovat

Dobrý článek Amy:)

3 Amy a Demi (**Amy, **Demi ) Amy a Demi (**Amy, **Demi ) | 24. ledna 2016 v 10:39 | Reagovat

[1]: Ono to k tomu vlastně patří víš 😂😂 *Any

[2]: Nojóno 😉 *Amy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Postavy:
VENDULA: vlastní tvorba
JIŘIN: zdroj: http://zelda1000.deviantart.com/art/Coolest-Sea-cucumber-104689553