Jak jsem se stala krávou?

27. října 2015 v 11:36 | **Katchka |  We (:

Jako malá jsem byla celkem dost zakřiknutá. Trošku hodnè zakřiknutá.S tátou jsem měla hodně dobrý vztah a to i s prarodiči. To bude asi tím, že mě tak trochu taky vychovali. Ale když přišla první třida samozřejmě jako každé dítě jsem se doopravdy těšila. Vůbec jsem nemohla ani dospat. Ale kdyby jsem se na to koukla teď. Tak by mi ta základka stačila tak do páté třídy. Ikdyž zrovna ta "pětka" byl začátek takového love story o kterém jsem zrovna neměla ani ponětí.
Pokračovalo to ááááž v devítce. Jasně když chcete být třeba baletka nebo kosmonaut tak to vzdělání samodřejmě potřebujete. Jenže já jsem to nějak moc nepocítila. Podle mě byla škola jenom taková týrací budova (oni chcou aby jsme se učili).

Horší to bylo když jsem nastoupila do devítky. Byli jsme spojení "bývalé áčko s béčkem". Podle mě to nevěštilo nic dobrého. To jsem byla stejně blbá ale nějak jsem to ani nepociťovala. Stejně jsem neměla zapotřebí a ani chuť se s někým bavit o těch blbostech. Vystačila jsem si sama.

VIv jsem se začala bavit s holkama z "áčka" a byli z nás nerozlučný kamarádky. No snad mě chápete. Bylo to zvláštní. Potkala jsem po dlouhé době kluka,se kterým jsme byli ve čtvrté třídě největší nepřátelé. Změnil se. Takový to když se změníte když jste zamilovaný. Ale díky němu jsem objevila stránku kterou jsem ani neproskoumala. Zjistila jsem že mě zajímajá rock a další takové věci.

Zajímá mě jak by jsem je mohla vylepšit a tak dál. Začala mě zajímat i jiná ovětví různých věcí. Byla jsem tak ráda, že díky němu jsme objevila daší možnosti. Jenže jak postupoval čas,zjistila jsem,že nepřáteli zůstaneme dál. Ikdyž toho máme vcelku hodně společného.

Jsem neustále blonďatá, mám podobný styl jakopřed tím. Ale získala jsem skvělé kamarádky a tolik jinýh pohledů na různé situace. Já by jsem řekla, že to spojení tříd mě celkem dost posílilo. Mám víc sebevědomí, ale nevím čím to je. Mělo by snad zůstat na stejné vlně. Ale taky jsem začala psát tento blog. Začala jsem víc číst. Jsem prostě jný člověk. To jen díky partě kvělých holek ♥ Díky Klárko,Terko,Sári a Evčo:****

K*
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Postavy:
VENDULA: vlastní tvorba
JIŘIN: zdroj: http://zelda1000.deviantart.com/art/Coolest-Sea-cucumber-104689553