Červenec 2015

Strašidlo....v lese (?)

30. července 2015 v 13:40 | **Amy |  We (:
Kdo se bojí nesmí do lesa. Tuhle větu zná snad každý. Pojí se s pohádkami. Jenže většina z nás na pohádky už nevěří. I u mě to bylo vždy stejné. Včera jsem šla s Demi na borůvky a tu se vzalo... STRAŠIDLO!! Opravdu odporná horrorová poslava. Nečekaně na mě vybafla! Strašně jsem se jí lehla,že málem bylo po mě. Demi NIKDE. To mě docela rozrušilo. Byl to nejhorší zážitek,jaký jsem kdy měla. :'-(

Foto by: Ruthless-sisters (Retrica foto for you )


**************************************************************************************************************

Příběh není pravdivý
Demi promiň,ale musela jsem :*)

Prima jede...za vámi Česká Lípa

23. července 2015 v 11:17 | A & D |  wonderful experiences and memories
Prima jede..za vámi! Novinka již od minulého roku. Já jsem si moc přála aby Prima někdy přijela i k nám. Jak jsem se jednou dívala na televizi tak tam říkali: ,,A jaká města nás ještě čekají? (bla bla,bla....) Česká Lípa...." To se mnou hnedka cuklo a padali ze mě taková slova jako: "Jo!!" , "doufám,že tam budem moc!", "Snad to nebude někdy v zimě"... Minulou sobotu jsme se koukali zas na Primu a tam říkali kam pojedou příště. Já jsem si říkala: "mmmmm... už by mohla bejt ta Lípa" a v tu ránu: "příští víkend nás čeká... Česká Lípa". Hned jsem se ptala rodičů jestli by jsme tam mohli. Dovolili nám to. Měla jsem ohromnou radost. V sobotu ráno nám taťka řekl,že to začíná v 15:00 a že nám vlak z Mimoně jede ve 14:00. Měl správně jet ve 14:03 a se spožděním přijel až ve 14:17. Měla jsem strach,aby jsme na náměstí dorazili včas. Cesta do České Lípy trvala necelé půl hodiny a cesta na náměstí asi 16 minut. Vyšli jsme kopec a... viděli jsme kamion,který známe z televize
No... čekala jsem,že ho budou ještě stavit... mohlo mi dojít,že bude už dávno postavený.
Dále byl i skvělý pohled do jejich kamionového studia
Kavárna "Split" se na příjezd Primy také velice dobře připravila...

Vystupovali Maxim turbulenc i tím jejich novým členem...
... Nemohla chybět ani autogramiáda
Po poslední písničce od Maxíku hasiči z Dobranova udělali na přání fanoučků pěnu. Děti se v ní vyváleli a myslím,že užili spoustu zábavy.
Nechyběli ani hvězdy z muzikálu Děti ráje: Bořek Slezáček, Petr Poláček a Genny Ciatti

Dopoledne bylo zábavné.Děti si mohli zaskákat v děckém skákacím hradu,nebo si něco pěkného nechat namalovat na obličej a nechyběli ani soutěže. V soutěži byli otázky ve smyslu: "Kolikáté narozeniny Prima letos slaví?" a podobně. Naše malá ségra vyhrála CD maxim turbulenc,já knížku " Na stejné vlně" a Demi časopis FRESH.
Zakončení krásného dne byla autogramiáda všech reportérů,moderátorů,které jsme se boužel nezůčastnili,protože by jsme jinak nestihli vlak. I tak jsme se během dne snažili pozbírat co nejvíce fotek a podpisů.
**************************************
foto by: Kateřina Bendová
- facebook-Město česká lípa,Zprávy FTV prima

Velká změna v 5Angels

13. července 2015 v 11:52 | **Katchka |  music ♫
Náš blog existuje již více jak týden. A tak jsem si řekla,že by to potřebovalo článek :-) . Boužel ani jedna z nás neměla inspiraci. Tak jsem si řekla,že začnu dneska s tématem týdne. Vůbec mě nic nenapadlo až... Když už ty 5Angels mají tu novou písničku Long lost weekend tak tento článek věnovat jim.
Ve skupině 5Angels bylo a je dohromady 11holek což mi za 8let jejich existence příjde doopravdy hodně.Začalo to nevině.
(Foto č.1 )Malá tlustá Kristýna Šlingrová,Nikola Šneiderová,usměvavá Kristýna Pecková (které nadále pokračovali ve skupině Diamond cats i s Hanou Hladíkovou,která v roce 2013 odešla a tím se skupina rozpadla),dále Tereza Procházková a Nikola Mertlová,která je ve skupině ještě dnes :).
(Foto č. 2) To už jsem skupinu začala poznávat i já. Vykopli Terezu a místo ji zam nasolili Dianu Kahleovou. Písničky těhto 5Angels jsem si poutěla pořád dokolečka. A už v této fázi mě přemohla touha být jednou jedna z nich.
(Foto č.3) To už byl rok 2009 a do skupiny přišli dnešní hvězdy Angelina Shestak a Tereza Haklová. Já jsem byla docela naštvaná,protože jak jsem viděla jejich make-up tak mě docela děsil.Nadále do skupiny přišla i Michaela Exlová (která v srdcích faninek zůstala do dnes) a Václava Vošmiková přezdívaná Vendy. Natočili svůj první klip v anglii. 4 world domination.
(Foto č. 4) To jsme už v roce 2013,kdy oblíbená Michaela Exlová ze skupiny odešla. Prý to bylo kvůli dojíždění a škole. Do skupiny přišla Veronika Spurná. Já osobně jsem Verču přijala velmi dobře. Hezká,talentovaná dívka ve 14letech. Dneska umí podle mě zpívat nejlépe ze skupiny i s Natálií. V roce 2014 jsem byla poprvé (a asi naposled) na jejich koncertě. No spíše oni přijeli k nám. To natočili klip jako Kiss and tell,vánoční speciál Christmas will find you ,který točili v česku a byl vlastně poslední Vendyin (původně tam měli hrát i čeští fanoušci) a klip za milion a půl druhý World domination. Písničku pro tento klip upravili. Tento song je proslavil dá se říct po celém světě. Měli skvělé písničky,na které vydali i své zatím poslední album s názvem nejslavnější písničky 4 World domination,ale hrozný styl.
(Foto č.5) Nejaktuálnější obrázek. Vendy odešla a natoupila Natálie Skotnická,které nikdo neřekne jinak než Naty. Naty má za sebou už jak focení,tak vystupování na velikém koncertě v Polsku,tak vystupování v televizi (Tv nova - snídaně s novou) ,tak i natáčení klipu. Klip i song nesou název Long lost weekend. 5Angels měli i změnu image. Dostali i stylistku co má Katty Pery což si myslím je výhra. Já osobně jsem Natt nepřijala hned tak dobře jako Verču. Ohromil mě až její hlas. Podle mě má na víc než "jen" 5Angels.
Postavy:
VENDULA: vlastní tvorba
JIŘIN: zdroj: http://zelda1000.deviantart.com/art/Coolest-Sea-cucumber-104689553